Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Başkan Yardımcımız Can Cumurcu ile birlikte şehit ailelerini ziyaret etti

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,15 Temmuz gazisi Toplumsal Diriliş Hareketi Derneği Başkan Yardımcımız Can Cumurcu ile birlikte şehit ailelerini ziyaret etti

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazını kıldıktan sonra, 15 Temmuz gecesi bacağından G3 mermisiyle vurularak gazi olan Çengelköy Mahallesi Muhtarı ve Toplumsal Diriliş Hareketi Derneği Başkan Yardımcımız Can Cumurcu ve ailesini evinde ziyaret etti.

Cumhurbaşkanımızın emriyle meydanlara çıkarak 15 Temmuz gecesi bu vatan için şehit olan Halil Kantarcı, Kader Sivri ve Osman Yılmaz’ın ailelerini ziyaret eden Cumhurbaşkanımıza Toplumsal Diriliş Hareketi Derneği Başkan Yardımcımız Can Cumurcu da eşlik etti.

Yaklaşık olarak 4 saat süren ziyaret esnasında şehit Osman Yılmaz’ın fotoğraflarına bakan Erdoğan, şehidimizin ailesi ve çocuklarıyla yakından ilgilendi. Şehidimizin çocuklarına oyuncak verdi.

Hain darbe girişiminin yaşandığı gece korkusuzca meydanlara inen ve 15 Temmuz Şehitleri köprüsünde şehit olan Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok’un Karacaahmet Mezarlığı’ndaki kabirlerini ziyaret ederek dua eden Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Erdoğan, ziyaretlerinin sona ermesinin ardından dönüş yolunda Çengelköy Meydanı’nda aracından inerek kendisini bekleyen halkla buluşup sohbet etti.

Author: admin

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir