PKK terör örgütü tarafından İstanbul Beşiktaş’ta düzenlenen hain terör saldırını lanetliyoruz

İstanbul Beşiktaş’ta oynanan Beşiktaş-Bursaspor maçının sona ermesinden sonra tüm taraftarların stadyumu terk etmesiyle otobüslerine binip polis merkezine dönme hazırlığı içerisinde olan çevik kuvvet polislerimize önce bombalı araçla, hemen ardından Maçka Parkı’nda bir canlı bombanın kendini patlatmasıyla PKK terör örgütü tarafından düzenlenen hain, alçak ve sinsi terör saldırısını şiddet ve nefretle kınıyorum.

Ülkemizin birliğine, dirliğine, bütünlüğüne ve kardeşliğine göz diken tüm vatan hainlerine ve düşmanlara karşı bir olup, iri olup, diri olup haklı mücadelemizi bıkmadan, usanmadan, yılmadan ve yorulmadan sürdürmeye devam edeceğiz.

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında silahla ve her türlü ekonomik saldırılarla birliğimizi ve beraberliğimizi bozmayı başaramayan hainler, şimdi de kalleş terör eylemleriyle polisimizi, askerimizi ve masum insanlarımızı hedef almaktadırlar.

Menfur saldırıyı düzenleyen hainler şunu çok iyi bilmelidir ki aziz ve kahraman milletimiz bütün bu saldırılar karşısında birlik ve beraberliğini koruyacak, asla yılmayarak bütün bu kanlı hesapları boşa çıkaracaktır. Hain teröristler bugüne kadar amaçlarına ulaşamadıkları gibi bugünden sonra da asla amaçlarına ulaşamayacaklardır.

Kardeşliğimizi ve birbirimize kenetlenerek tek vücut olmamızı istemeyen hainler pişman olacak, hainlerin inadına omuz omuza vererek ülkemizi hep birlikte daha da yükseğe taşıyacağız.

Saldırıda şehit olan 30 polisimize ve 7 sivil vatandaşımızın ailelerine Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, menfur saldırıda yaralanan vatandaşlarımıza ve yakınlarına da acil şifalar diliyorum.

Bilal Ulusan

Toplumsal Diriliş Hareketi Derneği Başkanı

 

Author: admin

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir