MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Cumhur ittifakı” teklifini destekliyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, 2019’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tereddütsüz bir şekilde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıklamıştır.
Devletin bekası ve devlet-hükümet çelişkisini ortadan kaldırmak için 16 Nisan 2017’de gerçekleşen halk oylamasında da anayasa değişikliği teklifini desteklemiş olan MHP, bir kez daha Türkiye’nin yerli ve milli geleceğinin teminatı olduğunu gayet sarih bir şekilde ortaya koymuştur.
Bahçeli’nin “Cumhur ittifakı” şeklinde tarif ettiği ve Türkiye’nin kalkınma, beynelmilel düzeyde etkinliğini arttıracak istikrarlı büyüme hedeflerini gerçekleştirmesi adına sergilediği bu tavır, MHP’nin öteden beri sahip olduğu ferasetin yansımasıdır.
Bu sayede, Türkiye Cumhuriyeti 16 yıldır sürdürmekte olduğu atılımlara bir yenisini daha ekleyecek, Cumhuriyetimizin 100. yılını daha güçlü bir şekilde karşılayacak ve 21. asırda hak ettiği müstesna konuma erişme adına çok önemli bir merhaleyi daha atlayacaktır.
MHP Genel Başkanına, Türkiye’nin bekası, milletin selameti ve aydınlık yarınlarımız için verdikleri koşulsuz destekten dolayı takdir ve şükranlarımızı sunuyoruz.
Genel Başkan Bilal Ulusan

“Fotoğraf: Anadolu Ajansı”

Author: Toplumsal Dirilis

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir