TDH Başkanı Bilal Ulusan’ın mesajı

 

whatsapp-image-2016-11-16-at-1-57-20-pmVatanımızın yoğun hain saldırılara maruz kaldığı günlerin ardından, vatansever, güven duygusu temelinde sizlerle birlikte güç ortaklığı oluşturarak kurumsallaşmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Onlarca yıl beraber, yıllarca ayrı kalmışız gibi hasretle, muhabbetle ve heyecanla beraberiz.

Bu beraberlik istikrarlı büyümesini kararlıkla sürdüren, içten ve dıştan nifak güçlerinin sayısız saldırılarına rağmen cesur ve inançlı kahramanlarımızla dimdik ayakta kalan demokratik Türkiye’miz adına çok anlamlı ve çok önemlidir. Bu; bir güven, sevgi ve milli değerler ortaklığıdır. Beraberliğimiz güçlü demokrasimizin üreten Türkiye’mizin, din, dil, ırk, ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin el ele verdiği bir beraberliktir. Birliktelik güven, güven güç demektir.! Halkın huzurla, güvenle saygı ve sevgiyle yaşadığı bir Türkiye için el ele verdiğiniz, desteğinizi esirgemediğiniz derneğiniz derneğimiz adına sizlere teşekkür ediyorum.

TOPLUMSAL DİRİLİŞ HAREKETİ DERNEĞİ geniş ailemizin adıdır. Misyonumuz; toplumun her kesiminden, üreten, yöneten ve ortak hedefler etrafında birleşen insanları bir araya getirerek Türkiyenin ekonomik, sosyal ve siyasal yaşamına katkı yapacak bir platform hazırlanmaktadır.

Her türlü ayrımcılığı redderek, insanlığın yarattığı evrensel değerlere sahip çıkarak, demokratik bir kültürün oluşması sürecine kendi örf, adet ve geleneklerimizle katılıyoruz.

TOPLUMSAL DİRİLİŞ HAREKETİ DERNEĞİ  ile yolumuz açıktır. Yeter ki biz bu yolda yürümesini bilelim. Bir olalım, birlik olalım.

Hain darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuzdan bugüne; ulusal güvenliğimizi, demokrasimizi, barış ve hoşgörü içerisinde yaşama arzumuzu ve milli iradeyi hedef alan bu hain girişimin etkilerini kısa sürede atlatmada hükümetimize devletimize, şehit aileleri ve gazi ve ailelerine destek olmayı hedefledik.

Yapacak çok işimiz var, atılacak çok adım var.

SAYGILARIMLA….

Author: admin

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir